Natura kurucu ortaklarının Eğitim ve Tekstil sektöründeki 35 yıllık başarılı deneyimlerinin birleşimi olarak 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 

Sektörde hizmet vermeye başladığımız an itibariyle çözüm ortakları olduğumuz kurumlarımızın nelere ihtiyaç duyabilecekleri konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde hizmet ağımız 3 aşamalı olarak planlanmıştır. Bu hizmetlerin başında “Tasarım” gelmektedir.Her sezon oluşturduğu özel kreasyonlar sayesinde çok özgün tekstil ürünlerine imza atmaktadır.Hizmet alanının ikincisi ise “Üretim”dir. Modern ve özgün tasarımlar üretim aşamasında inovatif çözümlerle birleşerek harika ürünlere dönüşürler. Son olarak üretilen ürünlerin “Sunum ve Satışı” Natura Storelerin hizmet alanındadır. 

Referans listesinde 78.000 öğrencisiyle Doğa Koleji, Mektebim Okulları, Muradiye Okulları, Kültür Okulları, Sanko Okulları, Gaziantep Kolej Vakfı Okulları ve Avrupa Kolejleri gibi lider okullara tekstil alanında hizmet sunmaktadır. 

Üretim merkezi olarak İstanbul’ daki müstakil binasında 3000 m2 bir alanda, 80 makinelik örme ve dokuma parkuru ve 150 kişilik profesyonel kadrosu ile okullara çözüm ortaklığı sunmaktadır.

 

Okul Kıyafeti