Birçok okula yaptığı özgün tasarımlarıyla, ürünlerinde nanoteknolojiyi kullanarak okul kıyafetleri alanında faaliyet gösteren Natura, gün geçtikçe büyüyor. Satış konusunda okullarla yaptığı işbirliği ile Natura Store adında iki mağazasıyla aktif olarak satışlara başlayan Natura, 2023 yılına kadar 81 ilde 30 mağaza hedefiyle yoluna devam etmek istiyor.
İncele

Okul kıyafetleri alanında 2007 yılından bu yana hizmet veren Natura, 2014 yılı için belirlediği yüzde 25’lik büyümenin üzerinde performans sergiledi. Natura Pazarlama ve Satış Yöneticisi İdris Müslüm, 2015 yılı için AR-GE çalışmalarına şimdiden başladıklarını ve 50 okul hedefi belirlediklerini ifade ediyor.
İncele

“Okulda Moda” sloganıyla okul kıyafetlerinde; kaliteyi, dayanıklılığı, çeşitliliği, rahatlığı ve özgün tarzı hedefleyen çalışmalar yapan Natura, çizimden tasarıma, pamuktan kumaşa, üretimin bittiği ana kadar ki süreçte son derece itinalı çalışmalar yapıyor. Birçok okulun ihtiyaç ve isteklerine göre okul kıyafeti hazırlayan Natura, ürün koleksiyonuna Bursa Çocuk Üniversitesi için yaptığı tasarımlarını da ekledi.
İncele

Okul üniformaları eskiden çocuklara zorla giydirilirdi ve bu üniformaların çoğu estetikten ve modadan uzaktı. Günümüzde ise birçok okulunun üniforması rahat ve gündeliğe yakın kıyafetlerden oluşuyor. Bu değişimde etkisi olan ve gün geçtikçe büyüyen Natura, birçok okulun kıyafetini tasarlıyor ve tamamen yerli kaynaklarla üretimini gerçekleştiriyor.
İncele

Okul üniformaları eskiden çocuklara zorla giydirilirdi ve bunların çoğunluğu estetikten ve modadan uzak kıyafetlerdi. Fakat artık bu önyargılar kırılıyor! Birçok okulunun üniforması rahat ve gündeliğe yakın kıyafetlere dönüştü. Bu değişimde etkisi olan ve gün geçtikçe büyüyen İlke-Natura Tekstil, birçok okulun kıyafetini tasarlıyor ve tamamen yerli kaynaklarla üretimini gerçekleştiriyor.
İncele

Günümüzde birçok okulun üniforması rahat ve gündeliğe yakın kıyafetlerden oluşuyor. Öğrenciler okul kıyafetlerini severek giyiyorlar. Bu değişimde etkisi olan ve gün geçtikçe büyüyen Natura, birçok okulun kıyafetini tasarlıyor ve tamamen yerli kaynaklarla gerçekleştirdiği üretimleriyle ekonomiye katkıda bulunuyor.
İncele